Náš Príbeh

Vychovali sme množstvo lyžiarov, ale najmä dobrých športovcov. Šport rozvíja  discíplínu, vytrvalosť  a cieľavedomosť, čo deti určite zúročia vo svojom ďalšom živote.

2001

Založenie klubu

 

2006

Prvé väčšie úspechy

 

2008

Noví členovia klubu

 

2018

Zmeny v organizácii

 

2020

silná členská základňa

 

Náš tím

Tréningový proces je zabezpečený kvalifikovanými trénermi. Rozvoj pohybovej aktivity vedie kvalifikovaný kondičný tréner. Zimné tréningy pre rozvoj techniky lyžovania sú pod vedením skúsených lyžiarskych trénerov, ktorí sami v minulosti úspešne pretekali.

Alexander Kanovits

Ing. Alexander Kanovits

predseda klubu

„Šaňo“ - ako ho všetci voláme - je v našom klube už od nepamäti. Jeho úlohou je koordinovať činnosti klubu, administratívna činnoť, organizácia zimných výjazdov, zabezpečovať dobré vzťahy s mestom, inými klubmi, asociáciou, no najmä s lyžiarskymi strediskami.

Andrea Pavláková

Andrea Pavláková

Aďa je pretekárka celým svojim srdcom. S lyžovaním začala veľmi skoro a po zvládnutí techniky začala pretekať. Dosiahla mimoriadne úspechy a vo svojej kategórii patrila medzi najlepšie. Prvé pozície obsadila na väčšine pretekov, ktorých sa zúčastnila a dokonca, v roku 2018 bola ako jedna zo 4 dievčat nominovaná na mládežnícku olympiádu v Sarajeve. Krajinu reprezentovala aj v zahraničí. Okrem iného, Aďa je certifikovaná trénerka fitness.

Daniel Imrich

Daniel Imrich

Dano je odchovanec nášho klubu a lyžovaniu sa venuje od svojich 6 rokov. Je to naozajstný talent, ktorý ukázal na mnohých pretekoch. Má mimoriadny zmysel pre techniku a v našom klube dokázal u mnohých detí dosiahnuť skvelé výsledky v technike lyžovania. Momentálne študuje na športovom gymnáziu a napriek mladému veku má mimoriadne schopnosti pri práci s deťmi.

Martin Pavlík

Martin Pavlík

Maťo je veľký milovník lyžovania, ale najmä odborník na techniku a učenie. Je to profesionálny inštruktor, ktorý dosiahol najvyššie vzdelanie pre inštruktora, teda kategóriu A, B a aj C. Takto vybavených inštruktorov veľa na Slovensku nenájdete. Má mimoriadnu prax pri práci s deťmi a techniku lyžovania bude učiť precízne tak dlho, aby každý budúci pretekár získal potrebné zručnosti.

Petra Zemančíková

Petra Zemančíková

Peťa je členkou klubu ŠK SKI JUNIOR POPRAD od svojich 6 rokov. Na našu odchovankyňu sme právom hrdí. Má vycibrenú techniku, skvelý štýl a pevný postoj. Deti ju majú veľmi radi a pri výučbe, si ľahko poradí s každým malým pretekárom. Mimo lyží miluje každý šport a na bicykli je rovnako rýchla ako aj na lyžiach.